Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer15438/public_html/pomiary-wentylacyjne.pl/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Pomiary budynków i badania termowizyjne Warszawa - Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT - Pomiary elektryczne

Pomiary według branż


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer15438/public_html/pomiary-wentylacyjne.pl/modules/mod_accordeonck/helper.php on line 86

NASZA ULOTKA:


Kliknij w obrazek

   

Wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia, pozwalające nam uzyskać bardzo precyzyjny wynik badań, oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe pomiary elektryczne. Służą one nie tylko przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, wymaganej podczas odbioru budynku, ale również kontroli prawidłowego rozmieszczenia okablowania, stopnia zużycia przewodów oraz źródła wszelkich usterek bądź też niekorzystnej dla całego układu eksploatacji. Pragniemy również podkreślić, że wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia upoważniające ich do przeprowadzania tak specjalistycznych audytów. Wszystkie czynności przez nich wykonywane znajdują swoje odzwierciedlenie w raporcie końcowym.

Przygotowując się do pomiaru elektrycznego, który nam Państwo zlecacie, zawsze uwzględniamy specyfikę miejsca oraz pracy samej instalacji. Celem badania jest szczegółowa weryfikacja jej poprawności, funkcjonalności oraz stopnia zużycia, dlatego też bardzo istotne jest przeprowadzenie kontroli w warunkach identycznych do tych, które w codziennej eksploatacji tworzą środowisko pracy danej instalacji. Istotne jest również uprzednie zapoznanie się z dokumentacją techniczną (dotyczy przede wszystkim pomiarów elektrycznych przeprowadzanych w obiektach starszych, wieloletnich) – na podstawie informacji w niej zawartych nasi specjaliści dokonują szczegółowych obliczeń oraz planują właściwy przebieg badania.

Pomimo dyspozycyjności nowoczesnego sprzętu oraz wykwalifikowanego zespołu, przed właściwym wykonaniem pomiaru elektrycznego, zawsze przeprowadzamy wstępne oględziny, które służą przede wszystkim określeniu stanu technicznego obiektu. Zwracamy wówczas uwagę na jego kompletność, właściwe oznaczenia instalacyjne, jak i zastosowanie zgodnych z obowiązującymi normami środków ochrony.

Mając na uwadze fakt, że każda instalacja elektryczna powinna być bezpieczna, a tym samym – by jej eksploatacja nie wiązała się z ryzykiem pożaru lub porażenia, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty usługowej zróżnicowanych badań. Proponowane przez nas pomiary elektryczne wykonujemy już od 1kV. Są to badania rezystancji:

  • izolacji obwodów,
  • kabli,
  • przewodów uziemień,
  • transformatorów i silników elektrycznych, spawarek,
  • uziemienia uziomu,
  • uziemień piorunochronnych.

Sprawdzamy rezystywność gruntu, jak również wykonujemy pomiary prądu zadziałania urządzeń różnicowo prądowych oraz impedancji pętli zwarcia.

W trakcie przeprowadzanych czynności posiłkujemy się nowoczesnymi urządzeniami – wykorzystujemy mierniki firmy SONEL:

  • typ MIC-2500
  • typ MPI-511.

Zapraszamy do kontaktu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509 564 904) oraz do współpracy.